מזג אוויר, עונות שנה – מתי מומלץ לטוס לבהאמס?

מתי מומלץ לטוס לבהאמס? מתי אין מונסונים, טורנדו או סופות גשמים? הכל על מזג אוויר של איי בהאמס, עונות שנה מומלצות ועוד!

איי בהאמס הוא אחד היעדים הפופולאריים שישראלים רבים ותיירים מרחבי העולם אוהבים לבקר בו. מדובר על איים טרופיים חלומיים, הכוללים כ – 700 איים וכוללים הרבים נופים עוצרי נשימה לצד עצי דקל, חופים מרהיבים ביופיים, מסעדות, ברים, בתי מלון מפוארים, פאבים, קזינו ואטרקציות שונות. באיי בהאמס תמצאו את החופשה המושלמת הרחק מלחץ והדאגות ותוכלו להשתזף ולתפוס צבע. בנוסף לכך תוכלו ליהנות ממזג אוויר נעים וחמים לאורך כל השנה, אטרקציות מהנות וכיפיות לכל המשפחה וכמובן ליהנות מספורט ימי ומהנופים המרהיבים בשילוב הכפרים הקטנים באזור.

מהי התקופה המומלצת להגיע לבהאמס?

אם אתם מתכננים חופשה לבהאמס בזמן הקרוב ואתם רוצים להגיע במזג אוויר טוב ללא גשמים או סופות. כדאי שתדעו שהתקופה המומלצת להגיע לבהאמס היא בחודשים: דצמבר, ינואר, פברואר, מרץ ואפריל בתקופה זאת שהיא התקופה העמוסה ביותר בתיירים אפשר ליהנות ממזג אוויר נעים וחמים בטרם עונת הגשם וההוריקן. בנוסף לכך בתקופה זאת, מגיעים לא מעט תיירים מכל רחבי העולם והמקום די צפוף, וכך אם אתם לא חובבי צפיפות ואוהבים את החופשה שלכם שלווה ושקטה, אל תגיעו בתקופה העמוסה.

מהו מזג האוויר בבהאמס

מזג האוויר בבהאמס הוא נוח ונעים לאורך השנה. אך מחודש מאי עד נובמבר לא כדאי להגיע למקום כי מזג האוויר קריר יותר, בתקופת החורף ישנם לא מעט גשמים במקום כולל סופות ההוריקן. אם אתם מחליטים על חופשה בחורף רצוי להיערך לחופשה בהתאם ולהגיע עם בגדים חמימים הכוללים מעיל עבה וחמים, מגפיים, כפפות וסוודרים. הגשמים ההוריקנים הם לרוב בחודשים ספטמבר עד נובמבר, בגלל המזג האוויר הטרופי של המקום.

מהם החודשים העמוסים תיירותית בבהאמס

החודשים העמוסים תיירותית בבהאמס הם החודשים דצמבר, ינואר, פברואר, מרץ ואפריל בחודשים אלה מגיעים תיירים רבים מרחבי העולם. כמו כן, חודשים אלה הם עונת השיא בתיירות בבהאמס, מכיוון שמזג האוויר נוח ונעים לטיולים לעומת עונת החורף הקרירה והגשומה. בנוסף לכך, לא מעט תיירים מחליטים להגיע בחודשים אלה במיוחד בגלל הכריסמיס אותו הם רוצים להעביר שם עם שאר החגים. בתקופה זאת ישנם לא מעט חופשות כולל לסטודנטים מה שמשאיר זמן רב לאותם צעירים לנקות את הראש בחופשה מחוץ לארץ ביעד טרופי.

מהי הטמפרטורה של מי הים בהבאמס?

טמפרטורת המים של בבהאמס היא בין 24 מעלות צלזיוס לבין 30 מעלות צלזיוס בחודשים ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר ודצמבר. בחודש אוגוסט בשיא החום של הקיץ הטמפרטורה של המים עומדת על 30 מעלות צלזיוס. לכן אם אתם מתכננים לעשות גלישה בבהאמס ולתפוס גלים טובים, התקופה הטובה לזאת היא החורף אז הגלים סוערים וטמפרטורת הים היא 24 מעלות. אך אם, אתם טיפוס קייצי שאוהב ים, חום וחופש כדאי לכם להגיע בתקופת הקיץ החמה שבה שיא התיירות, רק קחו בחשבון שבחודשי הקיץ יהיה הרבה צפיפות של תיירים מרחבי העולם, וכך אם אתם לא אוהבים צפיפות עדיפה שלא תגיעו בתקופה הזאת.

שאלות ותשובות חשובות על מזג האוויר בבהאמס

האקלים בבהאמס הוא אקלים טרופי רטוב ויבש. לכן עונות היובש הן בחורף ומזג האוויר באיי בהאמס מושפע מכך מאוד. כל הטמפרטורות החודשיות הממוצעות הן מעל 18 מעלות צליוס.

החודש הקר בבהאמס הוא חודש ינואר, בחודש זה הטמפרטורה יכולה להיות אפילו 18 מעלות צלזיוס בלילה. כמו כן, בחודש זה ישנם לא מעט גשמים, סופות, רעמים וערפל.

בבהאמס ישנם 300 ימים של שמש בשנה עקב האקלים הטרופי ששורר באזור עצמו, כלומר יש רק קיץ וחורף לאורך השנה ואין את שאר העונות כמו סתיו ואביב שיש בארץ.

בחורף ישנם בין 8-7 שעות בממוצע של שמש לעומת הקיץ ששם יש בין 9-8 שעות שמש.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבהאמס מתחילה כאן