מדריך הגעה ממיאמי לבהאמס

מדריך הגעה ממיאמי לבהאמס - דרכי הגעה, זמנים, מרחקים, אופציות, מחירים וכו'

נמל מיאמי נושא את הכינוי "בירת הקרוזים העולמית", ניכר כי יש סיבה מוצדקת לכך. מדובר באחד מנמלי השייט היותר עמוסים וגדולים ביחס לשאר נמלי השייט ברחבי העולם. יחד עם עשרות חברות קרוז הפועלות בשטח הנמל, ועל כן מעל לחמישה מיליון נוסעים אשר חולפים בנמל מיאמי במהלך השנה ביציאה לאיי הבהאמאס, האיים הקריביים ולמקסיקו בעזרת קרוב ממיאמי. היעדים היותר נפוצים לשייט מנמל מיאמי הם איי הבהאמאס, הקריביים המערביים, תעלת פנמה וכן הלאה וכן הלאה. קרוז מנמל מיאמי הינה אחת האופציות הנפוצות ביותר בקרב תיירים אשר טרם סיימו את מסעם בפלורידה ובפארקים המשוגעים של אורלנדו, ומעניין לצאת לדרך שונה וחדשה, רגועה מההמון שבערים הגדולות, נעימה ושלווה. מדובר באחד האלטרנטיבות היעילות ביותר בעבור אותם אנשים אשר מעוניינים לצפות במספר מקומות מיוחדים ואקזוטיים בהפלגה אחת.

קרוז ממיאמי לבהאמס - חופשה עוצרת נשימה

איי הבהאמס, אשר ממוקמים גיאוגרפית מזרח לפלורידה שבארצות הברית, מציעים מגוון חוויות ייחודיות ובלתי נשכחות ועל כן גם היכרות יחד עם תרבות מעניינת עם השפעות שונות. מגוון חברות הקרוזים ברחבי העולם מציעות קרוז לבהאמס, אשר במרבית המקרים אם לא בכולם העובר בין נקודות  מרכזיות בשרשרת האיים ועל כן מרביתם אף יוצאים מפלורידה בארצות הברית או מניו יורק. במידה ותכננתם לבקר בבהאמס מומלץ כי תבדקו שמסלול הקרוז בו בחרתם עוגן באחד האיים הללו. רובם הגדול של הקרוזים הם בני 3 עד 5 לילות ומלווים בעגינה בנמל אחד או שניים לכל הפחות. הערים המרכזיות המוצעות לאורך המסלול הן פירופורט, קוקוקיי ונסאו, בירת הבהאמס. אחת החוויות המומלצות יותר הינה העגינה של האוניה באיים הפרטיים של חברות הקרוזים. קרוז ממיאמי לבהאמס מומלץ במיוחד בעבור אותם אנשים אשר יוצאים בפעם הראשונה לקרוז מנמל מיאמי, מדובר בהפלגה קצרה ביחס לשאר ההפלגות אשר כוללת מנוחה רבה, חופים עוצרי נשימה, ערים מרתקות ושופינג שלא נגמר לעולם. לפיכך, לא קשה להבין מדוע הגעה לבהאמס ממיאמי הפכה אופציה תיירותית נפוצה כל כך עם השנים.

miami cruise
miami cruise

מתי וכיצד תזמינו קרוז ממיאמי?

על מנת לצאת להפלגה או לחילופין לקרוז ממיאמי חובה עליכם לרכוש חבילת קרוז אשר כוללת בתוכה את היעדים הרצויים לעצירה בדרך. תוכלו לבחור במגוון עצירות – ניתן להגיע לאי נסאו ממיאמי, לערוך ירח דבש בקנקון או לחילופין לצאת להפלגה רגועה ושלווה בקריביים. במידה ותרכזו את חבילת הקרוז במיאמי מבעוד מועד, חבילה אשר משולבת יחס עם טיסות והעברות, ניכר כי עליכם יהיה להוציא ויזה לארצות הברית טרם יציאתכם למסע. תוכלו לצאת לקרוזים למגוון רחב של יעדים טרופיים למשך כל ימות השנה, כאשר העונה המומלצת ביותר תהיה מחודש דצמבר עד חודש אוגוסט וזוהי הסיבה למה התעריף למועדים הללו גבוהה יותר לעומת השאר. מנגד, במידה ותזמינו קרוז ממיאמי בשאר חודשי השנה הפחות עמוסים, המחיר של הקרוז עשוי להיות נמוך יותר בצורה משמעותית. ניכר כי ככל שתזמינו במועד מוקדם יותר, העלויות עשויות להיות נמוכות יותר. לאלו מכם הנוסעים לפלורידה ולמיאמי בפרט, מומלץ לשקול יציאה לקרוז קצר באיי הבהאמאס לקראת סוף המסלול שתכננתם, דבר אשר יאפשר לכם לסיים את הטיול עם הרגשת מנוחה אמיתית ונעימה.

הזמנת קרוז מאורגן ממיאמי

במידה ותהליך הזמנת הקרוז והטיסה נשמע לכם קצת יותר מדי מסובך, כיום ישנה אופציה להזמין חופשה מאורגנת אשר תחסוך לכם זמן רב ועל כן תעניק לכם שירות וליווי אישי צמוד בשפה העברית. למעשה מדובר בחבילת קרוז אשר נעשית יחד עם מדריך ישראלי המלווה אתכם לאורך המסע החל מההפלגה מהארץ עד לאורך כל יעדי ההפלגה, במסגרת הזמנת החבילה המאורגנת אתם למעשה משלמים מראש על הכל ובכך נשארים עם ראש שקט: טיסות, אוטובוסים, הדרכה, לינות, העברות וכן הלאה. לפיכך, לא תיאלצו לחשוב ולהתאמץ להירשם מראש לסיורי החוף או לדאוג מבעיות כאלו ואחרות, מאחר והמדריך ילווה אתכם לאורך כל הדרך בעברית עד הירידה מהאונייה. חשוב לציין כי ההעברות שלכם במהלך הטיסות יקבעו בהתאם למועד הטיסה.

מה יש לעשות באיי הבהאמאס?

בראש ובראשונה כמובן שתפגשו בחופים המדהימים והמרתקים ביותר בעולם. חופים שתראו במרבית המקרים על גבי עיצובים כאלו ואחרים או על מסך הטלוויזיה. קשה לתאר את העוצמה של הנראות האסתטית והמרהיבה של איי הבהאמס והחופים המשגעים שלה. מלבד החופים ניכר כי ישנם אתרי תיירות רבים ברחבי האיים. מדובר באפשרויות המתאימות בעיקר לאוכלוסיה המגיעה משייט על אחת הספינות למטרת נופש בבהאמאס. טיולים מודרכים ברכי האי הינם אטרקציה נפוצה ברחבי האיים ועל כן גם אחת המומלצות ביותר על רוב התיירים. בנוסף, בעיר הבירה נסאו תוכלו להיות מטיול שנורקלים מדהים. מגוון הטיולים הרחב כולל איסוף והחזרה של המטיילים לנמל הספינות. באי פריפורט לעומת זאת תוכלו לצאת לטיול משגע בפארק הלאומי "לוקאיאן". באופן כללי המקומיים שואפים לתיירות גבוהה ועל כן מגלים גמישות רבה.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבהאמס מתחילה כאן