5 החופים הטובים ביותר באי נסאו

יש הרבה חופים באי נסאו, אך אי אפשר ללכת לכולם בחופשה כל כך קצרה..אנו ממליצים על 5 חופים מרהיבים שיספקו לכם את כל מה שאתם צריכים בגן העדן הזה שנקרא נסאו:

Saunders Beach – ממוקם באיזור המזרחי ליד חוף ביץ' Cable ולמרות שהוא אחד החופים העמוסים ביותר בתיירים, גם המקומיים ברובם אוהבים להיות בו. יש בו הרבה עצים טרופיים ונוף יפה במיוחד בשקיעה.
Goodman's Bay – ממוקם ליד הכניסה לחוף Cable.. מדובר בעוד חוף אהוב עם הרבה מתקני משחקים לילדים..הרבה אנשים אוהבים לרוץ בים הזה ועושים בו אימוני ריצה וכושר.
Montague Beach – חוף זה ממוקם מזרחית לגשר פרדייז איילנד. למעשה בחוף זה יש מצודה עתיקה שנבנתה לפני כ300 שנה בכדי לשמור על הכניסה המזרחית של האי מפני מפגעים וגנבים (שודדי ים). לחוף זה יש טיילת כיפית להליכה בערב ובסופי שבוע יש דוכני אוכל ומשקאות מקומיים. הרבה גם אוהבים לעשות בו חתונות ופיקניקים.
Cabbage Beach – אחד החופים היפים יותר על אי נסאו. הוא חוף שמתאים עבור הליכה על החוף, שחייה או סתם לקבל שיזוף מהשמש. תוכלו ליהנות מסקי מים, שנורקלינג וצניחת ים.
Junkanoo Beach – איחוד של 2 חופים מדהימים לאיזור אחד (Arawak Cay ו- Long Wharf), החופים נמצאים ממש ליד מרכז העיר וכמה דקות הליכה מהמזח של הנמל הראשי. בשבתות יש בו המון פעילויות ואפילו אפשרות לרכב על סוסי פוני. יש הרבה ספסלים שאפשר לשבת ולהרגע מול הים ומול ספינות הקרוז המרהיבות.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבהאמס מתחילה כאן