10 החופים היפים ביותר באי בימיני

מחפשים את החופים היפים ביותר באי בימיני אשר נמצא בבהאמס? הכנו את הרשימה עבורכם! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס את שם החוף לגוגל מאפס ולהגיע!

Blister Bay – חוף מקסים ושליו,נמצא ממש ליד כביש המלך, מסביבו יש מספר ברים ומסעדות של מקומיים.
North Cat Cay Beach – זה חוף פרטי אך יפה מאוד. הוא מעט קטן אבל הנוף והשלווה בו פשוט שווים את זה. יש בו עצי דקל ושימשיות קאריביות שחובה להצטלם איתן.
East Wells Beaches – חוף שקט מאוד ומעט מבודד ,מיקומו ממזרח לבימיני, מוקף במנגרובים. זה מקום נהדר ללכת כאשר אתה רוצה להתרחק מכל התיירים ופשוט להירגע מול המים הכחולים והיפים..אפשר להגיע לחוף רק על ידי סירה קטנה.
Resorts World Bimini Beach – חוף יפה מאוד עבור אי קטן כגון בימיני. אפשר לנוח עם איזה משקה קל מהבר שנמצא על הגבעה הקטנה ולהכנס לים עם אטרקציות של ספורט מים.
Spook Hill Beach – החוף הזה זכה לשם שלו כי הוא ממוקם ליד בית קברות. אך הוא במפרץ חול מדהים, עם מים נמוכים שמגיעים עד לברך, מים כחולים צלולים ומעט סלעים..אבל זה איזור מושלם לפיקניק, אווירה רומנטית או שנורקלינג כי יש שם הרבה דגים ואלמוגים בגלל הסלעים.
Bimini Beach Club Beach – חוף מבודד שבקושי מגיעים אליו תיירים..מומלץ לכל מי שרוצה שקט ולהכנס למים צלולים בלי לשמוע את כל האנשים.
Bimini sands beach club – חוף מקסים ממוקם ליד אתר הנופש בימיני "סנדס" (כן כן של המלון של הבירה המקומית). בחוף זה תוכלו לעשות מגוון אטרקציות ספורט במים. המים היפים בחוף זה משנים את הצבע שלהם לפי כיוון השמש..פשוט מרהיב!
South Cat Cay Beach – זה חוף מבודד שנמצא ליד Cat Cay ומציע מפלט של שלווה עם עצי דלק גבוהים.. אווירה טרופית במיטבה!
Radio Beach – זהו החוף הפופולרי ביותר בבמיני, ממוקם ממש ליד כביש המלך, ממש ליד חוף אליס טאון.
Honeymoon Harbour Beach – נמצא באיזור של Gun Cay. מים כחולים בכמה סוגי צבעים מקיפים את החוף שנמצא בדרום מזרח של האי בימיני. לא יודעים למה קוראים לו "חוף של ירח דבש" אבל אם אתם בירח דבש זה מקום מושלם להיות בו.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבהאמס מתחילה כאן